Valdymo struktūra
Valstybės, kaip Centro dalininkės, teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
Kitas Centro dalininkas – UAB „Liuks“
Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, kaip Centro dalininko, kapitalo dydis – 328.276,75 Eur.
UAB „Liuks“ nuosavybės teise priklausančios dalies Centro dalininkų kapitalo dydis – 28, 96 Eur.
Patvirtinta: Visuotinio dalininkų susirinkimo 2023 m. lapkričio 17 d. protokolo Nr. D-6 nutarimu
Centro tarybą (kolegialaus valdymo organas) sudaro:
- Dalia Švelnienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Mokymosi visą gyvenimą departamento profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė;
- Inga Kupcikevičiūtė, Kauno regiono plėtros tarybos administracijos vyriausioji specialistė;
- Arūnas Rožnys, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro socialinis pedagogas;
- Gailutė Adomonienė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytoja metodininkė;
- Gabrielė Venslavičiūtė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinė;
- Kristina Kavaliauskienė, UAB „Besta Baltic Hotel“, UAB „Liuks NT“ direktoriaus pavaduotoja;
- Rytis Šatkauskas, Rotary klubo prezidentas;
- Tomas Rimydis, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos tarybos narys;
- Aušra Misonė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė.
Patvirtinta: Centro direktoriaus 2022 m. spalio 13 d. įsakymu Nr. V-295
Centro tarybą (savivaldos institucija) sudaro:
- Kristina Česlevičienė, Centro profesijos mokytoja (CT pirmininkė);
- Daiva Ažukaitė, Centro bendrojo ugdymo mokytoja (CT sekretorė);
- Giedrė Polikevičienė, Centro profesijos mokytoja;
- Lauryna Kalinauskienė, Centro specialioji pedagogė;
- Ernesta Ranusienė, Kauno centro seniūnijos senamiesčio seniūnaitijos seniūnaitė;
- Marius Švaikauskas, Centro seniūnijos seniūnas;
- Jolita Gnoivskienė, UAB ,,Pušynė‘‘ viešbučio administratorė;
- Daiva Mažeikienė, įmonių grupės „Kesko Senukai” prekių specialistė;
- Alma Beniulė, Michaelio metodo mentorė;
- Austėja Plačiakytė, K20 gr. mokinė;
- Greta Butkutė, K22 gr. mokinė;
- Emilija Stasiūnaitė, PB22T.
Patvirtinta: Centro direktoriaus 2023 m. lapkričio 3 d. įsakymu Nr. V-328
Centro mokinių tarybą (mokinių savivaldos institucija) 2023-2024 m.m. sudaro:
- Laurynas Gasiūnas V22 Pirmininkas
- Greta Andriulytė KA22 Pavaduotoja
- Gabrielė Venslavičiūtė 9 kl. Pavaduotoja
- Akvilė Grabauskaitė PB23P Pavaduotoja
- Džiugas Kupčinskas V23 Pavaduotojas
- Martyn Semeniuk V23P Narys
- Paulius Didjurgis V22P Narys
- Rokas Simonas Andrijauskas V22 Narys
- Emilija Mickutė EPK23P Narys
- Naidas Kuodis PB23P Narys
- Gerda Venclovaitė K23 Narys
- Adrija Neveronytė V22S Narys
- Viktorija Šabunkaitė PB23 Narys
- Aura Jankauskaitė K22P Narys
- Vakarė Urbanavičiūtė V21 Narys
- Skomantas Balkevičius V23P1 Narys
- Gerda Rimkutė 10 kl. Narys
- Ugnė Rusickaitė 10 kl. Narys
Patvirtinta: Centro darbo tarybos rinkimų 2021 m. spalio 13 d. protokolo Nr. 2 nutarimu.
Centro darbo tarybą sudaro:
- Daina Sinkevičienė, Centro Suaugusiųjų profesinio mokymo skyriaus administratorė;
- Giedrė Ciukšienė, Centro profesijos mokytoja;
- Daiva Čekavičienė, Centro bendrojo ugdymo mokytoja;
- Janina Narbutienė, Centro profesijos mokytoja;
- Edita Guobienė, Centro profesijos mokytoja.