Apie mus

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras – moderni pirminio ir tęstinio profesinio mokymo įstaiga su gimnazijos klasių skyriumi, turinti sektorinius praktinio mokymo centrus, garantuojanti kokybišką švietimo paslaugų kokybę ir prieinamumą. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras įkurtas 2011 m., sujungus Kauno maisto pramonės ir Kauno prekybos ir verslo mokyklas į vieną mokymo centrą.

Centre mokosi pirmą profesiją norintys įgyti jaunuoliai, taip pat žmonės, kurie keičia kvalifikaciją, siekia dar vienos profesinės kvalifikacijos. Turime technologinės gimnazijos skyrių, kuriame 9-10 klasių mokiniai siekia pagrindinio išsilavinimo, 11–12 klasių mokiniai siekia vidurinio išsilavinimo ir kartu įgyja profesiją. Taip pat priimami mokiniai, besimokantys pagal specialiąsias profesinio mokymo programas.

Plačiau apie mokymo centro istoriją

Centro skyriai

Maisto technologijų ir prekybos skyriuje įsteigtas maisto pramonės (mėsos ir duonos konditerijos) sektorinis praktinio mokymo centras. Mokymo programos: konditeris, duonos ir pyrago kepėjas, maisto pramonės darbuotojas, apskaitininkas, pardavėjas konsultantas.

Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje įsteigtas viešbučių ir restoranų sektorinis praktinio mokymo centras. Mokymo programos: virėjas, padavėjas ir barmenas, viešbučio ekonomas, svečių aptarnavimo darbuotojas, kambarių tvarkytojas, kelionių pardavimo agentas, biuro administratorius, e. pardavėjas konsultantas.

Suaugusių profesinio mokymo skyrius priima į visas Centre vykdomas profesinio mokymo modulines programas.

Praktinis mokymas vyksta sektoriniuose praktinio mokymo centruose. Centre veikia mokomoji kavinė „Pelėda“, konditerijos cechas, mėsos perdirbimo cechas, mokomasis viešbutis, restorano virtuvė, mokomasis restoranas. Mokiniai turi galimybę atlikti praktiką Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Latvijoje, Estijoje, Jungtinėje karalystėje, Portugalijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Vokietijoje ir kt.

Modernios mokymo bazės