Duonos ir pyrago gaminių kepėjas (II lygis)

Apie programą:

Programa skirta kvalifikuotam duonos ir pyrago gaminių kepėjui rengti, kuris gebėtų dirbti prižiūrimas aukštesnės kvalifikacijos darbuotojo: parinkti maisto produktus bei žaliavas; paruošti žaliavas duonos ir pyrago gaminių gamybai; gaminti nesudėtingų technologijų duonos ir pyrago ir konditerijos gaminius, naudotis technologine įranga.

Baigęs šią profesinio mokymo programą mokinys galės dirbti kepyklėlėse, nedidelėse kavinėse, kuriose prekiaujama savo įmonėje pagamintais duonos, pyrago ir konditerijos  gaminiais. Mokinys lavins ne tik specialiuosius  praktinius  įgūdžius, bet mokysis ir bendrakultūrinių dalykų. Sudaromos puikios sąlygos  dalyvauti neformaliojo ugdymo veiklose (būreliuose), profesinio meistriškumo  konkursuose, vykti į tarptautinius projektus  užsienio mokymo įstaigose (Vokietijoje, Norvegijoje, kt.).

Kam skirta ši profesija:

 • Programos kodas P20101301 – programa, skirta pirminiam profesiniam mokymui, asmenims, kuriems reikalavimai išsilavinimui nenustatyti ir kurie kartu mokosi socialinių įgūdžių ugdymo programą, 45 mokymosi kreditai

 • Programos kodas P20101302 – programa, skirta pirminiam profesiniam mokymui, asmenims, kuriems reikalavimai išsilavinimui nenustatyti, 45 mokymosi kreditai

 • Programos kodas T21101306 – programa, skirta tęstiniam profesiniam mokymui, asmenims, turintiems pradinį išsilavinimą, 45 mokymosi kreditai

Kas dar tavęs laukia:

 • Sudarome galimybes atlikti praktiką užsienyje.
  Vykdomos tarptautinių mainų programos (4-5 savaičių) Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Latvijoje, Estijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Vokietijoje.
 • Mokymosi stipendija. Stipendija už dalyvavimą veiklose. Socialinė stipendija.
 • Nemokamas bendrabutis.
 • Transporto išlaidų kompensavimas (atvykti į mokymo centrą ir parvykti namo). Lengvatos miesto transportu (su mokinio bilietu).
 • Neformalaus ugdymo būreliai.
  Įtraukus laisvalaikis, rūpestingi mokytojai, nuolatinis tobulėjimas ir bendravimas su draugais.

Mes esame bendruomenė, kurioje kiekvienas mūsų narys mums svarbus!

Mokymo bazės

D.U.K.

Ar mokymosi metu reikės įsigyti medžiagas?

Ne, įstojus į Valstybės finansuojamą vietą, tau nereikės mokėti už medžiagas.

Ar aš gausiu stipendiją?

Taip, įstojusieji į mokymo centrą pirmą pusmetį gauna stipendiją. Kiti pusmečiai priklauso nuo tavęs. Jeigu mokysiesi be skolų ir lankysi pamokas, ir toliau bus mokama stipendija.

Ar galiu gauti bendrabutį, jeigu gyvenu Kaune?

Taip, atsižvelgiant į tavo asmeninę situaciją, jeigu tau reikalingas bendrabutis, mes suteikiame galimybę jame gyventi ir Kaune registruotiems ir gyvenantiems mokiniams.

Ar aš įgysiu įgūdžius reikalingus darbui?

Taip. Mokysiesi naujai ir profesionaliai įrengtoje mokymo bazėje. Praktika atliekama veikiančiose įmonėse, todėl baigęs mokslus, būsi pasiruošęs darbo rinkai.

Abejoji ar ši specialybė tau tinka?

Pasitark su mumis, mes atsakysime į visus tavo klausimus ir abejones!

  Aplikuoti į programą