Šių metų balandžio 8 dieną mokinių ugdymo būrelio MJB „Sweet Bite“  komanda: Jurgita Janušauskaitė, Raminta Vijeikienė ir Karolina Rimšelytė (apskaitininkų grupės moksleivės) su verslumo ugdymo būrelio vadove Jolita Rickevičiene dalyvavo LJA organizuotame renginyje Jaunųjų bendrovių Regioninėje eXpo Kauno Vytauto dižiojo universitete.

EXpo – Lietuvos Junior Achievement jaunųjų bendrovių mugė. Renginyje buvo galima įsigyti dar mokyklos suole moksleivių kuriamų produktų ir teikiamų paslaugų. Mugėje dalyvavo 43 komandos iš Kauno  mokyklų, o vertino jas komisija, kurią  sudarė įvairių įmonių ir organizacijų atstovai : banko SEB,  „Verslios Lietuvos“, IĮ „Finansiniai Rodikliai“, Kauno Kolegijos, KTU ir kiti.

Renginio metu moksleiviams ir mokytojams buvo suorganizuotas koncertas, kuriame savo kūrinius atliko mokiniai iš Kauno gruodžio muzikos mokyklos.

KMPPMC komanda puikiai pristatė savo gaminius, gavo daug naudingų patarimų ir pagyrimų už savo teikiamą produktą ir plačią pasiūlą rinkai. Komisijai labai patiko „Sweet bite“ stendas. Komisija skatino nesustoti, generuoti ir įgyvendinti turimas idėjas, bei maksimaliai išnaudoti turimas galimybes, tobulėti ir ateityje išsiplėsti ne tik į MJB, bet ir kurti savą verslą.

Mokinėms buvo įteikti diplomai už aktyvų dalyvavimą mugėje. Mokytoja gavo padėką už jaunųjų verslininkų ugdymą ir dalyvavimą LJA.