Kalėdos dideliame šeimos rate, geriausių draugų būryje, mokykloje, darbe – visur jos kitokios, bet visos tokios smagios. Dėl visų reikia pasistengti, visiems rasti tobulą dovaną.  

Gruodžio 10 d. „Lietuvos Junior Achievement“  surengė jau tradicija tapusią kalėdinę moksleivių verslų mugę „eXpo“ , į kurią buvo atrinkti ir dalyvavo mūsų centro verslumo ugdymo būrelio komanda – bendrovė „Pleasant view“: Monika Kružikaitė (prezidentė), Urtė Daukutytė, Herta Meškauskaitė  – apskaitininkų grupės moksleivės su verslumo ugdymo būrelio vadove Jolita Rickevičiene.

130 Jaunųjų bendrovių pristatė savo produktus, kurie puikiai tiko visokioms šventėms: ir mažoms, ir didelėms. Tarp jų galima buvo rasto visko: nuo inovacijų iki jaukių smulkmenų.

Mugės metu skambėjo, retro džiazo (lindyhop) ir Baltojo Kiro muzika, džiugino šventiškai nusiteikę mokiniai, verslo mentoriai ir mugės svečiai.

KMPPMC komanda puikiai pristatė savo gaminius, gavo daug naudingų patarimų ir pagyrimų už savo teikiamą produktą ir plačią pasiūlą rinkai. Komisijai labai patiko „Pleasant view“ stendas. Komisija skatino nesustoti, generuoti ir įgyvendinti turimas idėjas, bei maksimaliai išnaudoti turimas galimybes, tobulėti ir ateityje išsiplėsti ne tik į MJB, bet ir kurti savą verslą.

Mokinėms buvo įteikti diplomai už aktyvų dalyvavimą mugėje. Mokytoja gavo padėką už jaunųjų verslininkų ugdymą ir dalyvavimą LJA.

Didelis ir nuoširdus ačiū Linai Pranaitei, Rasai Venterienei ir Janinai Narbutienei už pagalbą ruošiantis renginiui.