Minint Tarptautinę mokytojų dieną Kaune,  Lietuvos švietimo muziejuje vyko šilta ir jauki ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti labiausiai 2022 metais nusipelnę Lietuvos mokytojai.
Premjerė Ingrida Šimonytė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas Metų Mokytojo apdovanojimą įteikė ir mūsų profesijos mokytojai ekspertei Rasai Virginijai Venterienei.
Nuoširdžiai džiaugiamės mokytojos pasiekimais ir didžiuojamės, kad dirbdami kartu galime iš jos mokytis darbštumo, kūrybingumo, atsakingumo ir drąsos. Linkime Rasai nesustoti ir toliau siekti profesinio meistriškumo, juo dalytis su kolegomis bei mokiniais.
 
Rasa Virginija Venterienė perteikdama žinias ir patirtį mokiniams atsižvelgia į mokinio individualumą, organizuoja pamokas kitose erdvėse, pasitelkia pameistrystės formą, praktinių darbų vertinimą laboratorijoje, integruoja specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius, į mokymo procesą aktyviai įtraukia populiarias verslo įmones. Jos mokiniai dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokinių profesinio meistriškumo konkursuose.