2022 m. vasario 28 – kovo 13 d. 4 virėjo ir 4 padavėjo barmeno mokymo programų mokiniai stažavosi Rygos turizmo ir kūrybinės pramonės šakų technikos mokykloje, Latvijoje.
Mokinių praktika vyko pagal Centro įgyvendinamą Erasmus+ programos projektą „Profesinis mobilumas“ Nr. 2020-1-LT01-KA116-077750.

Mokinių įspūdžiai grįžus iš stažuotės Latvijoje:

Mes dirbome dvejuose skirtinguose restoranuose „Restaurant 3“ ir „Entresol“. Savo stažuotės metu mes patobulinome anglų k., įgijome naujų įgūdžių ir patirties, kurią mes tikrai panaudosime ateityje ieškodami darbų. Stažuotės metu turėjome galimybę apsilankyti muziejuose, sužinoti daugiau apie Rygos miestą ir jo istoriją. Ragavome latvišką maistą ir susipažinome su naujais žmonėmis.

Nors kai kurios dienos sunkios, mes tikrai džiaugiamės, kad gavome galimybę važiuoti į šią stažuotę, ir tikrai važiuotume dar kartą!

V21 gr. mokiniai Rasa Mataitytė, Rokas Katinas, Simonas Vilius Safonovas, Aušvydas Radzevičius

Mes, būsime padavėjai barmenai, praktiką atlikome restoranuose „Restaurant 3“ ir „AC Hotel“. Ten įgijome daug patirties, kurią panaudosime ateityje, patobulinome anglų kalbos žinias. Laisvu laiku susipažinome su Ryga, turėjome galimybę nuvažiuoti prie jūros. Susiradome užsieniečių draugų, su kuriais bendravome angliškai. Viską apibendrinant, mielai dar kartą dalyvautumėme Erasmus+ programos projektuose.

PB2 gr. mokinės Emilija Šuminaitė, Skaistė Nekrošiūtė, Ugnė Iškauskaitė, Miglė Šukutytė