2023 m. rugpjūčio 8 d. Lietuvos Respublikos vyriausybė bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinį DEIVIDĄ AMBRAZAITĮ pakvietė dalyvauti pagerbimo šventėje kaip sėkmingiausiai išlaikiusį brandos bei virėjo modulinės profesinio mokymo programos asmens įgytų kompetencijų vertinimo egzaminus.
 
Deividas ne vienintelis. Mūsų mokykla įveiklina mokinius: jie ne tik gauna brandos atestatus, bet jau mokydamiesi išbando save konkrečioje darbinėje aplinkoje. Mokiniai gavę žinių jas pritaiko įmonėse ir anksti pajunta užsidirbtų pinigų vertę. Kas galėtų paneigti, kad įprotis dirbti ir jausti tobulėjančius įgūdžius, yra nemalonu? O mūsų mokymo centro mokiniai ir dirba, ir užsidirba, ir mokosi, ir skina saldžius mokymosi vaisius. Vienas iš jų – DEIVIDAS AMBRAZAITIS – po trejų metų baigė MC, įgijo brandos atestatą, išlaikydamas penkis valstybinius egzaminus, ir įgijo virėjo kvalifikaciją.
 
Mūsų mokyklos septyniolikmečiai, aštuoniolikmečiai, devyniolikmečiai vienu šūviu nušauna du zuikius – gauna brandos atestatą ir tobulina darbo įgūdžius. Kaip jiems pavyksta? Reikėtų klausti ne tik Deivido.